Twoja nazwa lub adres email:
Posiadasz zarejestrowane konto?
Zapomniałeś hasła? Kliknij!
  • loguj/rejestruj

Witaj! Przeglądasz forum jako gość. Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do wszystkich opcji forum.
    Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
    Pokaż wyniki od 31 do 45 z 45

Wątek: TYMEK

Guest

Re: TYMEK

witam czytam te wszystkie informacje jednak nikt tak na prawdę jeszcze nie podał realnych kosztów domu pod klucz. czy ktoś już zakończył budowę tegoż domku jaki jest faktyczny koszt. z czego budować by był jak najlepiej i jak najtaniej za jednym zamachem. ponadto czy nie myslicie że poddasze tymianka byłoby lepsze dla tymka. jeszcze jedno większa łazienka tj poprzez połączenie łazieneczki z pomieszczeniem obok. piszcie co zauważyliście w projekcie i jakie naprawdę wprowadzacie zmiany, co z ogrzewaniem jaki system

Guest

Witam, zastanawiamy się nad kupnem projektu (Tymek oczywiście(: ). Chętnie wprosilibyśmy się na jakąś budowę... Będziemy wdzięczi i bardzo szczęśliwi
      pozdrawiam

Guest

Witam wszystkich Tymkowiczów również z mężem mamy zamiar kupić projekt tymka aq moze ktoś buduje go w okolicach Lublina?Chętnie byśmy zobaczyli jak on wygląda.

Guest

witam wszytskich Tymkowiczów. Po długich poszukiwaniach idealnego domu wybraliśmy Tymka. Czy może ktoś buduje taki dom w Koszalinie? Proszę o informacje na temat kosztów budowy. Projekt bardzo mi sie podoba, jednak w planie mam kilka zmian, interesuje mnie wersja B, i taras nad 2 garażem.... Czekam na wszystkie informacje.
      Ania annakiner@wp.pl

Guest

Poszukujemy osób budujących lub tych ,które już wybudowały Tymka. Mamy wiele wątpliwości i niepokojów przed budową i chcielibyśmy poradzić się kogoś kto już to "przerobił" . Bardzo prosimy o kontakt karolinwoj@interia.pl

Guest

Po połrocznym studiowaniu tysięcy projektów wybraliśmy z żoną Tymka. Likwidujemy garaż i balkon. czy ktoś buduje ten dom w okolicach łodzi? Prosimy wszystkich Tymkowiczów o fotki z przebiegu prac na maila

Guest

Witamy po bardzo dlugiej nieobecnosci.
      Tymek jest naprawde swietnym projektem.
      Nasz Tymek to: lustrzane odbicie, zamiast garazu sypialnia, ganek, podniesiona scianka kolankowa o 2 porothermy + wieniec wychodzi ok 80 cm, wyjscie na taras pod balkonem, wejscie do kotlowni tylko z zewnatrz. Ogólnie powierzchnia tymka w takim wykonaniu to ok 200m2. Mierzylem bez ganku, dwoch lazienek, kuchni i kotlowni to wyszlo 170m2.
      Najdrozej wychodzi dach. Na dzisiejszy dzien mamy skonczone tynki, instslacja elektryczna woda, kanalizacja. Koszt pod klucz przewidujemy na ok 350tys. Mamy nadzieje. Pozdrowienia i wiele wytrwalosci
      Wiele inf znajduje sie na forum muratora n.im. zdjecia naszego tymka pod niciem(nataliaolamaja)

Guest

Czy może ktoś buduje Tymka w okolicy Lublina?chętnie z mężem zerknęłi jak wygląda w rzeczywistości.danutaszym@o2.pl

Guest

Załamałam się , że belki jakieś znajdują się na środku pokoju czy to prawda i jak to wygląda w rzeczywistości?Bardzo proszę o wiadomości!

Guest

BELKI-
      w naszm tymku jest 6 belek podporowych- tak jak w projekcie, po ustaleniu scian dzialowych na poddaszu 5 belk usytuowalismy w sciankach dzialowych a jedna belka znajduje sie w pokoju w odleglosci ok 60cm od sciany wiec to nie jest problem
      Pozdrawiamy
      nataliaolamaja

Guest

Witam wszyskich podoba nam się z żoną tymek chcieliśmy go zobaczyć na żywo jakby koś nam powiedział gdzie we Wrocławiu można zobaczyć TYMKA lub pod Wrocławiem...z góry dzięki pozdrawiam...

Guest

Witam mam pytanko?Czy w tymku jest 130m oczywiście bez skosów(niby tak jest napisane).Zastanawiamy się czy podnosić ponieważ całkiem zmieni się wygląd Tymka.Dlatego proszę o odp.tych którzy już go wybudowali jeżeli można

Guest

Witam! My również będziemy budować Tymka. Jest nas bardzo dużo na forum Muratora. Zapraszam http://forum.muratordom.pl/forum-dla-ty ... 8-2220.htm

Guest

Witam ja rowniez chce zbudowac TYMKA. Prosze o zdjecia z realizacji- a szczegulnie wnetrza na maila edyta_wy@wp.pl

Junior Member
      czy ktoś buduje Tymka, bardzo proszę o zdjęcia z realizacji, jestem poważnie zaintersowana tym projektem czy ktoś może mi coś więcej o nim powiedzieć? z góry dziękuje

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)