Twoja nazwa lub adres email:
Posiadasz zarejestrowane konto?
Zapomniałeś hasła? Kliknij!
  • loguj/rejestruj

Witaj! Przeglądasz forum jako gość. Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do wszystkich opcji forum.
    Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
      Guest

Projekt Truskawka

Witam
      Mam pytanie czy ktoś może zajmował zajmuje realizacją projektu TRUSKWKA. Jest to nowy projekt prostego domku na małą wąską dziąłkę ale może jednak.
      pozdrawiam

Guest

Re: Projekt Truskawka

my wlasnie mamy zamiar kupic lustrzane odbcie na dzialke 13,60

Guest

Też będę wdzięczny za informacje nt. Truskawki

Guest

NAs rownież interesuje Truskawka, czy ktos buduje może?

Guest

My sie zdecydowaliśmy budujemy od wiosny 2007, zrobiliśmy trochę zmian. Pozdrawiam
      Krzysztof

Guest

Ja też przymierzam się do kupna tego projektu na wąską działkę o szerokości 15 m.
      Szukałem innego ale ciężko znaleść. Dokonam w nim kilka zmian, z jednej strony będą luksfery, i chcę go poszerzyć o 30 cm do szerokości 8,10 m.Chcę również usytuować prysznic na dole, jak również likwiduję garaż, gdzie będzie pokój.
      Przymierzam się do budowy czerwiec, lipiec.
      Może ktoś ma jakieś inne informacje odnośnie tego projektu lub innego na wąska działkę.
      Proszę o informację
      Pozdrawiam Mariusz

Guest

Moja budowa truskawki ma się całkiem nieźle. Chętnym mogę przesłać parę zdjęć z realizacji. izbadziecka@vp.pl

Guest

Bardzo proszę o przesłanie zdjęc z budowy truskawki?My jesteśmy na etapie zakupu projektu,nasza działka także jest wąska ma 17,40 szer.nasz meil:becia74@op.pl

Guest

Witam
      my budujemy jesteśmy na etapie-stan surowy zamknięty z ocieplonym pietrem+płyty. Dom wydaje się nieduży ale jest bardzo przestronny. Wszystkie pomieszczenia sa bardzo ustawne i co wazne kazdy metr kwadratowy jest wykorzystany. Zainteresowanym prześle zdjęcia.

Guest

bardzo prosze o przesłąnie zdjęc na : bmpodlasek@wp.pl jestem zainteresowana kupnem tego projektu i chciała bym sie dowiedzie jak on wygląda w rzeczywistości .Czy były jakieś problemy w trakcie budowy ??pozdrawiam

Guest

Witam jestem na etapie kupna projektu truskawka niestety nikt nie zamieścił jeszcze zdjęcia projektu zrealizowanego jeżeli to mozliwe bardzo prosze o jakieś fotki to duzo ułatwi mój wybór. Z góry dziękuje.

Guest

Jeśli ktoś posiada zdjęcia z realizacji projektu Truskawka to prosimy o przesłanie na adres crais@wp.pl chętnie poczytamy również Państwa opinie i sugestie

Guest

czy jest potrzeba naniesienia zmian w ustawieniu komina ze względu na umieszczenie kotłowni która jest oddalona od komina
      telefon 793-707-233
      z góry dziękuję za informacje

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów