Twoja nazwa lub adres email:
Posiadasz zarejestrowane konto?
Zapomniałeś hasła? Kliknij!
  • loguj/rejestruj

Witaj! Przeglądasz forum jako gość. Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do wszystkich opcji forum.
    Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: LAWENDA 2

Guest

LAWENDA 2

nowy projekt nawet zgrabna bestia

Guest

Re: LAWENDA 2

no,no i znowu nam pani Jowitka namieszała w główkach.Och 'Lawendo', 'Lawendo',przekwitłaś ty i znów nam zakwitłaś i chyba jeszcz piekniej.Napewno będziesz miała wielu adoratorów.

Guest

O żesz.... Już byłam zdecydowana na "W sam raz", bo "Lawenda" trochę za duża, a tu takie cudeńko widzę:"Lawenda II". To jest domek na miarę moich oczekiwań

Guest

Witajcie!! Ta Lawenda2 jest cudna,ale my jednak nie zamienilibysmy jej Lawende1 i zostajemy przy pierwotnym wyborze-wiecej miejsca, pole do popisu co do zmian na parterze i poddaszu. pozdrawiamy

Guest

witam,wreszcie!!piekny domek i nie za duzychcelismy z mezem budowac lawende ale jest troche za duzamamy coreczke wiec dla 3-osobowej rodziny 6 pokoi to za duzoa 2 jest w sam raz!!!znajomi wybudowali dom ,chcieli duzy (my polacy mamy chyba kompleks duzego domu,przez te mieszkania mikroskopijne w blokach)a jak chceili to wybudowali i teraz strasznie narzekaja po prostu koszty ogrzewania ich zjadajawiec przestrzegam!!!zastanowcie sie rodacy))

Guest

witamjesteśmy z mężem na etapie wyboru projektu,przewertowaliśmy ich wiele ale ciągle wracaliśmy do pierwotnej wersji Lawendy a teraz powstało to cudeńko Lawenda2,wyboru już nie mamy Ona wygrała, jest naszym faworytem

Guest

nam też z narzeczoną bardzo podoba sie ten projekt,i chyba będzie to nasze gniazdko.Ciekawi nas czy juz ktoś z was zamówił ten projekt?,wasze poczynania bedziemy śledzić z niecierpliwością.Pozdrawiamy.GiO

Guest

mi rowniez bardzo podoba sie projekt lawenda II..ta pierwotna wersja czyli lawenda rowniez nie jest niczego sobie ale niestety jest chyba troszke za duza jak dla mnie..bardzo jestem ciekawa czy ktos juz kupil projekt i wybudowal sie..naprawde podoba mi sie ten domek ale jeszcze sie waham..w koncu to decyzja na cale zycie..jesli ktos moze sie podzielic swoimi wrazeniami to bardzo prosze piszcie..

Guest

nigdzie nie ma rzutow gory ze skosami bo jest jest bardzo wzne dla mnie moz ktos pomoze....

Guest

ja z moimi rodzicami, też się zdecydowaliśmy na lawendę II. kiedyś jeszcze na archipelag.pl zdecydowaliśmy się na klaryse, ale ludzie ona miała 200 metrów ponad to był kolos, i wiedzieliśmy, że był za duży. za duuży.! poza tym jak zobaczyliśmy realizację na tamtej stronie, to mnie przeraziło obrzydlistwo wykończenia. potem gdy siedziałem z tatą na kompie znaleźliśmy to cuudo. obawiamy się, że troche pokoje na górze są za małe, będziemy coś mysłeć, bo chcieliśmy zrobić taką strefe nocną na górze dla rodziny, a te dwa pokoje dla gości. rozumiecie. ale chyba nie zrobimy tego pokoju 9,9 na poddaszu tylko ztobimy przejście nad garaż i tam będzie big sypialnia rodziców z garderobą. ((;

Guest

witam wszystkich chcialbym sie dowiedziec ile kosztuja lawice takiej Lawendy2
      dzieki z gory

Guest

heej. jeśli macie choć troche wybudowanej lawendy, to dodajcie nowe zdjęcia.
      już w wiosnę moje, ale jeszcze musze popatrzeć na wasze.

Guest

Właśnie dostałem projekt tego pięknego domu. Długo zastanawialiśmy się z całą rodziną nad wyborem projektu. Oferty biur architektonicznych zaskakują ciekawymi formami domów i różnorodnymi aranżacjami ich wnętrz.
      Lawenda 2 jest jednak wyjątkowa . Zostaliśmy przy tym wyborze i teraz już nie ma odwrotu.
      Proszę o informację na temat kosztów realizacji stanu surowego zamkniętego. Mile widziane zdjęcia z placu budowy Z góry dziękuję.

Junior Member

www.lawenda2.mojabudowa.pl znajdziecie tam aktualnie poniesione koszty

Guest

Witam wszystkich Lawendowiczów.Zamierzamy budować Lawende w przyszłym roku.Chcielibyśmy ją obejrzeć na żywo ,więc jak ktoś buduje koło Krakowa lub w Małopolsce bardzo proszę napiszcie .Pozdrawiam .

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów