Twoja nazwa lub adres email:
Posiadasz zarejestrowane konto?
Zapomniałeś hasła? Kliknij!
 • loguj/rejestruj

  Witaj! Przeglądasz forum jako gość. Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do wszystkich opcji forum.

  Anita Dworek z pojedynczym garażem

  hymm, gdzies sie stracił wczesniejszy wpis...

  Oceń wpis
  przez w dniu 26-05-2016 o 10:29 (359 Odsłon)
  I zaczęło się, spotkanie z architektką, opowieści o mapkach, wypisach itd. Spotkanie z geodetą, ten to nam namieszał z tymi mapkami, w końcu już sami nie wiedzieliśmy jakie mapki mamy wybrać i co z nimi robić, tu jakieś do taurona, gazu, wodociągów, kopalni bo szkody, chyba cały atlas ich będzie. Koszt geodety - 1600 zł (doświadczenie na przyszłość - zanim coś podpiszesz, czytaj 3 razy ze zrozumieniem, a wcześniej podzwoń gdzie indziej, bo mogło być taniej.)

  Spotkanie z projektantem, wyjaśnienie, jaka mapkę zdobyć na początek. Okazało się, że taką niewinną zasadniczą, a potem działamy dalej.
  Maż wolne, ja wolne i podróż do Urzędu miasta po mapki. Zdobyte! A w drodze powrotnej jeszcze UG po plan zagospodarowania - trzeba czekać.
  Z mapką do wodociągów o zgodę na przyłączenie, dobrze, że wyrozumiały pracodawca- wcześniej mogę wyjść z pracy i to załatwić. Oddane - trzeba czekać.

  Mamy już zgodę z wodociągów, plan zagospodarowania. Co dalej? Co to było, z czym do kogo? Chyba do geodety?!! dobrze, że są telefony i architekt blisko...Teraz do tauronu, kopalni ( bo szkody górnicze) i gazowni. UFFF wszystko oddane, choć jakbyśmy się skupili wcześniej, to już byłyby odpowiedzi, bo na wszystko ok 3 tygodni trzeba czekać :-(.
  Tagi: Brak Dodaj / edytuj tagi
  Kategorie
  Bez kategorii

  Komentarze  O firmie Horyzont

   Ponad 300 projektów domów. Porady architektów-autorów. Bezpłatna tablica budowy. Bezpłatny katalog projektów, garaże. Gwarancja jakości, szybka dostawa gratis, galeria realizacji, forum.

  Znajdź nas w sieci

  Horyzont na Facebooku Horyzont na YouTube Horyzont w Google


  Forum Projekty Domów